Tekstide, fotode ja muude materjalide kopeerimine on omaniku loata keelatud. Kui soovid mõnda fotot või materjali kasutada, siis palun võta ühendust.

Fotoklubi “Klõps”

Nagu eelmises uudisnupus lubatud, siis avalikustan ma esimese projektikese, millele sel aastal elu sisse puhuda kavatsen.

Nimelt kohtusin ma äsja ühe toreda sõbraga, kes on muuhulgas väga andekas fotograaf ja parim matkakaaslane. Me rääkisime detailid paika ja lõime käed – nii sündis Thor Cresado ja Andres Schultsi eestvedamisel vast tunnike tagasi pisikene klubi nimega “Klõps”

Meie väikese seltsi eesmärk on lihtne – nautida fotomaailma täiel rinnal ja üheskoos. Pole oluline, kas oled algaja või pool sajandit pildistanud elukutseline piltnik. Pole vahet, pildistad sa Nikoni, Canoni, Pentaxi või kasvõi mobiiltelefoniga, loeb kirg ja loovus.
Fotoklubis saame me hinnata, arvustada, kiita ja kritiseerida teiste postitatud fotosid. Samuti oleme me teineteisele nõu ja jõuga abiks – otsid head stuudiot, ilusat loodust, abi kaamera käsitlemisel? Ehk on sul puudu üks hea modell või soovid just ise vahelduseks kaamera ette astuda?
Jagame ühiselt muresid, rõõme, abistame teineteist, korraldame ühiseid pildistamisi ja seikluseid ning hoiame sädet oma silmis!
Kui sinagi sooviksid klubi tegemistega kursis olla, enda fotosid ja teadmisi jagada ja meile kõigile mõnusaks mõttekaaslaseks olla, siis vajuta SIIA, et liituda!
Jäta meelde – Kui elu kisub uduseks, siis keera fookus paika!