Tekstide, fotode ja muude materjalide kopeerimine on omaniku loata keelatud. Kui soovid mõnda fotot või materjali kasutada, siis palun võta ühendust.

Tallinna Loomade Varjupaiga 5. sünnipäev

Hea loomasõber, kutsume sind Tallinna loomade varjupaiga sünnipäevapeole!24. juulil tähistab Tallinna loomade varjupaik oma 5. sünnipäeva lõbusa perepäevaga Pikakari rannas, kus leidub tegevusi nii suurtele kui ka väikestele.

Sünnipäevapeol astuvad üles Ott Lepland ja 5MIINUST! Lisaks leiavad aset heategevuslik MatchShow, varjupaiga tuur, loodusretked, laste seiklusmäng jpm.

Maitsvat toidu- ja joogipoolist pakub Keretäis Food Truck: https://www.facebook.com/keretais
Match Show info:
Registreerimine 12.30-13.00 Algus 13.00 Kõik osalevad koerad peavad olema kiibistatud ja vaktsineeritud (marutaud ja kompleks). Kutsikad peavad olema eakohaselt vaktsineeritud. Registreerimiseks on vajalik koera vaktsineerimistunnistus/pass. Match Showl ei eristata segaverelisi koerasid ja tõukoerasid. Küll aga mängib hindamisel suurt rolli koera tahe teha omanikuga koostööd (võimalikult vähe füüsilist suunamist ringis). Match Show kohtunik on Kaire Meristo.
Võistlusklassid:
Ülepõlvekoerad
Allapõlvekoerad
Veteranid (alates 8 eluaastast)
Kutsikad (kuni 12 kuud)
Juuniorhändler (kuni 17-aastane k.a)Lisavõistlus:
Trikivõistlus
Match Showle on võimalik registreerida kohapeal, osalemistasu 8 eurot. Kahe ühe pere koera puhul kokku osalemistasu 12 eurot. Match Showl osalejatele trikivõistlusel osalemine tasuta, ainult trikivõistlusel osalejatele 3 eurot. Match Showl osalemisega toetad Tallinna loomade varjupaika inkubaatori soetamist, et tagada abi ka kõige-kõige nõrgematele.
Küsimuste korral palume pöörduda carol.liaks@varjupaik.ee.
Üritus on tasuta.
Kohtumiseni 24. juulil!