Tekstide, fotode ja muude materjalide kopeerimine on omaniku loata keelatud. Kui soovid mõnda fotot või materjali kasutada, siis palun võta ühendust.

Palju pisikesi uudiseid

Ehkki midagi suurt viimasel ajal toimunud ei ole, siis pisemaid uudiseid on see-eest ette näidata mitu:

18. oktoobril on mul suur au pildistada DND ja Sibyl Vane kontserdit, mille toimumispaigaks Kivi-Paber-Käärid. Selle üritusega tahaks käima lükata selle sügis-talve kontserdite pildistamise hooaja. Hetkel toimuvad läbirääkimised lisaks KPK-le veel ühe kontserdipaigaga, kus palju huvitavaid üritusi tulemas on. Hoiame pöialt!

19-20 oktoobril toimub selle sügise esimene sügispildistamise maraton. Nendel kahel päeval võtan ette lemmikloomad, eeldatavasti enamjaolt koerad. Pildistamine toimub Kalamaja kalmistupargis ja kel vähegi huvi, siis aega saab broneerida SIIN.

Kuigi mõned pisiasjad vajavad veel paika seadmist ja nikerdamist, võib öelda, et suurem jagu uuest veebipesa disainist on valmis!

Kui selle aasta lõpp laabub plaanipäraselt ja suuremat sorti takistusi tulemas ei ole, siis 2020. aasta algus saab olema minu jaoks vägagi huvitav, uudne ja põnev. Ei hakka ajas ette ruttama, aga kui kõik laabub, siis tulemas on midagi (vähemalt minu jaoks) suurt, uhket ja toredat… :). Hoiame kätt pulsil.

Pildistamiseni!