Tekstide, fotode ja muude materjalide kopeerimine on omaniku loata keelatud. Kui soovid mõnda fotot või materjali kasutada, siis palun võta ühendust.

Thor Cresado Photography

Nagu eelmises uudisnupus lubatud, siis avalikustan ma esimese projektikese, millele sel aastal elu sisse puhuda kavatsen.

Nimelt kohtusin ma äsja ühe toreda sõbraga, kes on muuhulgas väga andekas fotograaf ja parim matkakaaslane. Me rääkisime detailid paika ja lõime käed – nii sündis Thor Cresado ja Andres Schultsi eestvedamisel vast tunnike tagasi pisikene klubi nimega “Klõps”

Meie väikese seltsi eesmärk on lihtne – nautida fotomaailma täiel rinnal ja üheskoos. Pole oluline, kas oled algaja või pool sajandit pildistanud elukutseline piltnik. Pole vahet, pildistad sa Nikoni, Canoni, Pentaxi või kasvõi mobiiltelefoniga, loeb kirg ja loovus.
Fotoklubis saame me hinnata, arvustada, kiita ja kritiseerida teiste postitatud fotosid. Samuti oleme me teineteisele nõu ja jõuga abiks – otsid head stuudiot, ilusat loodust, abi kaamera käsitlemisel? Ehk on sul puudu üks hea modell või soovid just ise vahelduseks kaamera ette astuda?
Jagame ühiselt muresid, rõõme, abistame teineteist, korraldame ühiseid pildistamisi ja seikluseid ning hoiame sädet oma silmis!
Kui sinagi sooviksid klubi tegemistega kursis olla, enda fotosid ja teadmisi jagada ja meile kõigile mõnusaks mõttekaaslaseks olla, siis vajuta SIIA, et liituda!
Jäta meelde – Kui elu kisub uduseks, siis keera fookus paika!

Nagu tähelepanelik külastaja isegi tähele panna võib, on veebipesa saanud uue aasta puhul uue ja ilusama kujunduse. Kui nüüd päris aus olla, siis läbis tegelikult terve veebipesa põhjaliku uuenduskuuri. Sedapuhku muutus kõik palju kompaktsemaks, kättesaadavamaks, mugavamaks ja ilusamaks.

See pole aga ainus asi, mida me sel aastal teisiti teeme – tulevikuplaanides on üsna mitu põnevat mõtet ja projekti. Mõned sellised projektid on alles mõttetasandil, teised jällegi juba seal maal, et paari päeva jooksul saan neid avalikult välja hõikama hakata.

Kui soovid tulevaste projektidega kursis olla, siis soovitan jälgida Thor Cresado Photography facebooki lehte!

Kõige suurem kiitus fotograafile

Fotograafi saab hea töö eest tänada väga mitut moodi. Loomulikult teeb fotograafile palju rõõmu, kui töö eest saab väärilist palka. Lisaks meeldivad meile kõigile erinevad kiidusõnad ja meelitused – me oleme siiski inimesed. Samuti on väga tänuväärne, kui meie tehtud tööd sotsiaalmeedias jagatakse ja fotograafile viidatakse. Nii näitad välja, et soovitaksid pildimeistrit oma sõpradelegi. Kindlasti on neid erinevaid kiitusevorme veel, aga täna räägin ma sellest, mis minu südame alati soojaks ja härdaks teeb. Miski ei avalda mulle suurimat kiitust, kui […]

Thor Cresado Photography soovib kõikidele sõpradele, klientidele ja koostööpartneritele rahulikku jõuluaega ja teguderohket uut aastat!

Nagu juba kombeks on saanud, siis võtan paariks nädalaks väikese puhkuse ja riputan kaamerakoti varna. See kindlustab selle, et saaksin uuel aastal veelgi vägevama hooga edasi toimetada ja kõik oma mõtted-plaanid ellu viia.

Jääge ikka minuga!