Tekstide, fotode ja muude materjalide kopeerimine on omaniku loata keelatud. Kui soovid mõnda fotot või materjali kasutada, siis palun võta ühendust.

Vanade fotode restaureerimine

beforeafter

Ilmselt pole siin maamunal inimest, kes poleks nostalgiahoos endale tassikese teed keetnud, diivanile maha istunud ja vanu fotosid vaatama hakanud. Mis saab aga siis, kui need fotod on, tõesti, tõesti vanad? Lisaks tänapäevastele, värvilistele ja selgetele fotodele on arvatavasti meil kõigil üks-kaks või suisa sadakond iidset fotot, mis on sisuliselt rikutud. Need fotod on pragunenud, rottide poolt nurgast näritud, kohviplekilised, rebenenud, tuhmunud ja luitunud. Õnneks on tänane digimaailm teinud ühe tiigrihüppe teise järel. Seetõttu väidan ma, et 90% selliseid pilte on võimalik väga rahuldavate tulemustega restaureerida. Kindlasti jõuan ma ühel päeval ka selleni, et anda üksikasjalikke juhiseid ja õpetussõnu, kuid see aeg ei ole siin ega praegu. Hetkel teen ma lühida demonstratsiooni sellest, kuidas on võimalik vanadele fotodele uus eluvaim sisse puhuda.
Kui fotode restaureerimine sinus huvi tekitas ja kui sul oleks tarvis mõni sentimentaalse ja emotsionaalse tähendusega foto korda teha, siis anna sellest mulle teada läbi kontaktivormi.

beforeafter